icon

Yandex.Navigator

4.75 için
Android

5.0

2

Rusya'daki en popüler arama motorunun navigasyon uygulaması

234.9k

Bu uygulamayı oyla

+3

Yandex.Navigator,Rusya'da çok iyi bilinen bir arama motoru olan Yandex'in kalite mührü ile güvenli ve hızlı bir şekilde pratik olarak herhangi bir varış noktasına yönlendirmenizi sağlayacak bir uygulamadır.

Yandex.Navigator'ın arayüzünün kullanımı çok basittir: sadece varış noktanızı bulun ve uygulama size oraya ulaşmanın en hızlı yolunu göstersin. Seyahatiniz boyunca, uygulama aynı zamanda tahmini süreyi ve hedefinize kadar kalan kilometre sayısını gösterir.

Sadece bu değil, Yandex.Navigator'da ayrıca tüm sürüş talimatlarını sesli olarak almak için kullanabileceğiniz bir sesli navigasyon sistemi de bulunmaktadır. Sesli navigasyonu kullanmak, araç kullanırken cihazınıza bakmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir ve bunun yerine yola odaklanabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda çevrimdışı haritalar ve canlı trafik güncellemeleri de sunar.

Pratik bir uygulama Yandex.Navigator ile Android cihazınızı GPS'e dönüştürün. Harika GPS yönlendirme becerileri ve çoklu sesli navigasyon seçenekleri arasında, navigasyon uygulamasının harika bir seçeneği.
X